Law & order: Special victims unit

Dominick Carisi wordt slachtoffer van een gijzeling in Law & Order: Special Victims Unit

NET 5 - maandag 6 oktober om 20:29

© NBC
Tijdens een roofoverval op een winkel nemen de daders alle aanwezigen in gijzeling. Naast de winkeleigenaar en twee studentes zit ook openbaar aanklager Dominick Carisi in het nauw. Buiten verzamelt zich de politiemacht van Law & Order: Special Victims Unit.

Voordat Dominick Carisi (Peter Scanavino) de overstap maakte naar het Openbaar Ministerie was hij een van de rechercheurs in Law & Order: Special Victims Unit. In deze aflevering raakt hij betrokken bij een uit de hand gelopen overval.

Law & Order

Op de eerste dag van zijn voorwaardelijke vrijlating gaat de veroordeelde verkrachter Boyd Lynch meteen weer de fout in. Samen met handlanger Deonte Mosley probeert hij een winkel te beroven, maar als dat mislukt nemen ze Carisi, de winkeleigenaar en twee studentes in gijzeling.

Terwijl zich buiten de winkel een politiemacht verzamelt, moet Carisi machteloos toezien hoe Lynch nieuwe slachtoffers maakt.

Agenten Olivia Benson en Amanda Rollins bedenken een gewaagd plan om de gijzelaars in veiligheid te brengen.

Meer over