Marius in de problemen

4 juli 2018 16:20 | kijktips | Door CTR

© BNN-VARA
Marius' criminele activiteiten brengen hem flink in de problemen. Hij wordt verdacht van de moord op een oude compagnon. Belastingdienstmanager Hugo probeer zijn dochter bij hem vandaan te houden. (afl. 2, seizoen 1)
De nieuwe Nederlandse dramaserie Klem ging vorige week van start. In de eerste aflevering ontdekte de hooggeplaatste belastingfunctionaris Hugo (Barry Atsma) dat zijn jongste dochter Suzan vriendinnen is met de dochter van de beruchte crimineel Marius. In deze tweede aflevering brengen Marius' criminele activiteiten hem flink in de problemen. Hij wordt verdacht van de moord op een oude compagnon. En dan is er nog de gangster Wally (Vincent van der Valk) die nog een miljoen euro van hem te goed heeft. Wally wil niet langer meer op zijn geld wachten en maakt Marius op zijn eigen wijze duidelijk dat hij het miljoen snel wil hebben. Hugo schrikt zich rot als hij hoort wat er allemaal speelt en probeert te voorkomen dat Suzan nog in de buurt van Marius komt. (afl. 2, seizoen 1)
Klem is de nieuwe dramaserie van de makers van Vuurzee en Overspel. Barry Atsma speelt de rol van weduwnaar Hugo die een hoge functie bij de Belastingdienst heeft. Samen met zijn puberdochter Laura en de achtjarige Suzan leidt hij een ordelijk leven. Daar komt verandering in als Suzan een nieuwe beste vriendin krijgt. Het meisje blijkt namelijk de dochter van de beruchte crimineel Marius Milner (Jacob Derwig) te zijn. Door de vriendschap tussen de meisjes raken de levens van Hugo en Marius, tegen de wil van Hugo in, steeds meer met elkaar verweven. Georgina Verbaan is te zien als Marius' vrouw Kitty.