Married at first sight

Het koppelsweekend loopt volledig uit de hand in Married at First Sight

RTL 4 - donderdag 8 mei om 20:30

© Videoland
Carlo Boszhard is geen fan van de Australische variant van Married at First Sight. Daarin zijn de kandidaten gecast en zit veel meer drama. Hij is blij dat hij de Nederlandse versie presenteert. "Met echte verhalen van echte mensen."

Kom er bij de makers niet mee aan dat Married at First Sight sensatiebelust is. Integendeel, ze maken de realityshow juist met de beste intenties. “Het is lief, eerlijk en puur”, aldus seksuoloog Eveline Stallaart. “Ik wil mensen graag helpen bij het vinden van de liefde. Lukt dat niet, dan halen ze er in ieder geval persoonlijke groei uit.”

Carlo Boszhard

Collega Carlo Boszhard denkt er net zo over. “Wij brengen echte verhalen van echte mensen.” Dat geldt volgens de presentator niet voor Married at First Sight Australia, met vaak zorgvuldig gecaste kandidaten en veel meer drama, soms zelfs op het ordinaire af.

“Daarom kan ik wellicht minder goed wennen aan de Australische variant. Die voelt meer als een ‘over de top’-versie van Goede Tijden, Slechte Tijden.”

Koppelsweekend

In deze aflevering van Married at First Sight is het koppelsweekend nog altijd in volle gang, maar van een gezellige bedoening is niet bepaald sprake. Zonder te veel te verklappen: voor meerdere stellen blijkt dit weekend eerder een eindpunt dan een nieuw begin.

Wanneer is Married at First Sight te zien op tv?

Benieuwd? Deze aflevering van Married at First Sight zie je op donderdag 8 mei 2025 vanaf 20:30 uur op RTL 4.

Meer over