MasterChef Australië

Er staat de deelnemers van MasterChef Australië een mierzoete opdracht te wachten

NET 5 - vrijdag 10 oktober om 19:27

© NET5
Presentator en jurylid Poh Ling Yeow laat de overgebleven kandidaten van MasterChef Australië drie bijzondere desserts uit haar eigen kookboek bereiden. Wie deze zoete opdracht het best uitvoert is bij de volgende opdracht veilig voor eliminatie.

Poh Ling Yeow heeft op een indrukwekkende manier carrière gemaakt bij MasterChef Australië. In 2009 was ze een van de kandidaten in het allereerste seizoen van de kookwedstrijd en sindsdien keerde ze regelmatig terug als gastjurylid of coach. Vorig jaar promoveerde Yeow tot volwaardig jurylid en werd ze tevens presentator van het programma.

Poh Ling Yeow

Dit keer heeft ze een zoete uitdaging voor de deelnemers, want ze moeten drie van Yeows eigen bijzondere desserts zo nauwkeurig mogelijk namaken. Andre, Beau, Callum en Laura krijgen drie uur en drie kwartier om een tompoes, een rabarbervruchtentaartje en een luchtige aardbeien-lycheecake te bereiden. Er staat heel wat op het spel, want de winnaar van deze ronde is bij de volgende opdracht veilig voor eliminatie.

Meer over