Met het mes op tafel

Sjoerd van Ramshorst is terug met Met Het Mes op Tafel

NPO 2 - maandag 29 september om 19:50

© Elvin Boer/MAX
Gewapend met kennis, een stalen gezicht en de nodige bravoure strijden kersverse kandidaten in Met Het Mes op Tafel om de roem en de euro's in de pot. Sjoerd van Ramshorst leidt weer de kennis- en blufquiz, die terug is van zomerreces.

Het oudste televisiequizcafé van Nederland, genaamd Met Het Mes op Tafel, opent na het zomerreces weer zijn deuren. Kersverse kandidaten nemen plaats aan tafel voor de spannende algemene kennis- en blufquiz. Gewapend met kennis, een stalen gezicht en de nodige bravoure strijden zij om de roem en euro's in de pot. Niet alleen wijsheid is van belang. Wie weinig weet, kan proberen zijn tegenstanders weg te bluffen.

Met Het Mes op Tafel

Op donderdag komen de winnaars van maandag, dinsdag en woensdag samen voor de spannende weekfinale. Hierin strijden ze om de felbegeerde weekbonus. Ook dit seizoen leidt maître Sjoerd van Ramshorst het spel, staat zingende barvrouw Mylou Frencken achter de bar en zorgt Klaas van Dijk voor de muzikale omlijsting. Kortom: het beproefde recept van Met Het Mes op Tafel blijft intact.

Wanneer is Met het Mes op Tafel op televisie te zien?

Met het Mes op Tafel is vanaf 29 september 2025 weer iedere maandag t/m donderdag om 19:50 uur te zien bij MAX op NPO 2.

Meer over