Moordfeest

Wolter Kroes en Tooske Ragas proberen de dader te ontmaskeren in Moordfeest

SBS 6 - zondag 25 januari om 19:58

© William Rutten
Zeven bekende Nederlanders, onder wie zanger Wolter Kroes en presentatrice Tooske Ragas, wonen in Moordfeest een scheepsdoop bij. Tijdens de feestelijke plechtigheid blijkt een van hen vermoord.

Presentator Hans Kesting verwelkomt zijn gasten in het Zuiderzeemuseum in Enkhuizen. In het openluchtmuseum aan de rand van de stad staan gebouwen die in vroeger tijden in de stadjes aan de rand van de vroegere Zuiderzee te vinden waren. Er is ook een kleine haven en daar is een scheepsdoop speciaal voor de zeven bekende Nederlanders van deze aflevering van Moordfeest.

Moordfeest

Dat zijn presentatrice Tooske Ragas, zanger Wolter Kroes, presentatrice Annemarie Brüning, zanger en musicalster Tommie Christiaan, presentatrice Hannelore Zwitserlood, Radio 538-DJ Julia van Reyendam en Di-rect-drummer Jamie Westland.

Tijdens de plechtigheid wordt een van hen vermoord. De rest gaat als ware Miss Marples aan de slag om via allerlei aanwijzingen de dader te vinden.

Wanneer is Moordfeest op televisie te zien?

Deze aflevering van Moordfeest is op zondag 25 januari 2026 om 20:00 uur te zien op SBS6.

Meer over