Jurre Geluk maakte voordat hij Niet Klein te Krijgen ging presenteren jarenlang Je Zal het Maar Hebben, waarin hij jongeren volgde die te maken hadden met de gevolgen van een ziekte of beperking.
Jurre Geluk
Het grote verschil tussen beide programma’s is de leeftijd van de deelnemers. Voorheen trok de presentator op met leeftijdsgenoten, nu praat hij met kinderen en hun families. De grote overeenkomst is de hoop en positiviteit die uit beide formats spreekt: mensen zijn veel meer dan hun diagnose.
Niet Klein te Krijgen
In deze aflevering is Jurre onder de indruk van de veerkracht van de elfjarige Francesca. Ze kampt al sinds 2018 met Ewing-sarcoom, een zeldzame en agressieve vorm van kanker. Een paar uur na haar laatste ronde bestralingen staat ze alweer op de mat voor een lesje jiujitsu.
Wanneer is Niet Klein te Krijgen op televisie te zien?
Deze aflevering van Niet Klein te Krijgen zie je op dinsdag 18 november 2025 om 21:30 uur op NPO 1.