Met meer dan honderdvijftig optredens op zestien podia hebben de makers van deze samenvatting van het North Sea Jazz Festival genoeg om uit te kiezen.
North Sea Jazz
De afgelopen drie dagen draaide het vooral om jazz in Ahoy, maar sinds jaar en dag komen ook andere muziekgenres ruimschoots aan bod. In het verleden waren al muzikale grootheden als Ella Fitzgerald, Miles Davis, Eric Clapton, BB King en Prince te zien en te horen op het Rotterdamse festival.
Ook bij de 48e editie is de line-up om de vingers bij af te likken. Enkele artiesten die de aandacht trekken: Herbie Hancock, Mary J Blige, Norah Jones, Branford Marsalis, Sheila E. en Joe Bonamassa. Diana Ross is er ook. De 81-jarige muziekdiva, die in 2022 ook al op het hoofdpodium stond, sluit het muziekfeest af.