We zijn in Nederland in ieder geval weer een spraakmakende realityshow rijker.
Oh Oh Den Haag
Op het eerste gezicht oogt Den Haag misschien als een keurige stad met nette straten en imposante panden. Maar wie een beetje door de façade heen prikt, ontdekt een plek vol tegenstellingen, humor en onverwoestbaar karakter. Precies dat laat Oh Oh Den Haag zien. Deze serie volgt namelijk twee uitersten: de ongefilterde, goudeerlijke Hagenezen en de stijlvolle, traditiebewuste Hagenaars.
Tot de eerste groep behoren onder meer Joke, de ongekroonde wc-koningin van de Haagse Markt; Chicco, die droomt van een muzikale doorbraak en stoere ‘Vlechtje’, die ADO Den Haag ademt. Ook influencer Julian die overdag gewoon als stratenmaker buffelt, en de 66-jarige Rob, die ondanks zijn leeftijd voorlopig nog lang niet aan zijn pensioen denkt, laten zich volgen.
Frank van Frank & Rogier
Bij de Hagenaars treffen we meteen een bekende: Frank, die eerder zijn opwachting maakte in Paleis voor een Prikkie. Hij is inmiddels 79, maar over zijn levenslust hoeven we ons geen zorgen te maken. In de serie zie je hoe hij zich voorbereidt op zijn tachtigste verjaardag, samen met steun en toeverlaat Romeo het zilver oppoetst en geniet van antiekjacht, bridgen en thee op zilveren dienbladen.
Daarnaast maken we kennis met etiquette-expert en grande dame Odilia, die met haar smetteloze outfits en gevoel voor decorum etiquette-diners verzorgt voor beleidsmedewerkers. En tot slot zijn daar Roelof en Theo, een heerlijk hecht en liefdevol kibbelend stel uit Scheveningen. Ze organiseren diners en huiskamerconcerten voor het goede doel en wandelen dagelijks met hun hond Tommy Girl over het strand.
Wanneer is Oh Oh Den Haag op televisie te zien?
Oh Oh Den Haag zie je vanaf 2 januari 2026 iedere vrijdag om 20:30 uur op SBS6.