Oh, wat een jaar!

Gerard Joling, Chantal Janzen en Ruben Nicolai gaan in Oh, Wat een Jaar! terug in de tijd

RTL 4 - zaterdag 25 oktober om 20:01

© William Rutten
Dit is seizoen 9 van Oh Wat een Jaar met presentatrice Chantal Janzen waarin alles in het teken staat van een bepaald jaar. Sommige jaren (1975 en 1985) zijn al tweemaal aan bod geweest. De grootste tijdsprong was naar 1964.

Oh Wat een Jaar is in 2017 bedacht door Linda de Mol die het programma de eerste twee seizoenen presenteerde. Inmiddels doet Chantal Janzen al zes seizoenen elke aflevering een greep in de verkleedkist en dost ze zich uit volgens de mode van een bepaald jaar. Vaste teamcaptains zijn Gerard Joling en Ruben Nicolai die vragen beantwoorden over dat jaar.

Oh, Wat een Jaar

Het programma is ook verkocht aan andere landen. In België heet het Wat een Jaar, in Duitsland Was für ein Jahr en in Polen To byl Rok. Voor de mensen die niet zo goed Pools lezen, dat laatste betekent vrij vertaald 'dat was een jaar'.

Intro

Het openingslied van de Nederlandse versie is gebaseerd op het nummer Oh, What a Night van The Four Seasons. Een heel toepasselijke bandnaam voor dit programma.

Wanneer is Oh, Wat een Jaar op televisie te zien?

Oh, Wat een Jaar zie je iedere zaterdag om 20:00 uur op RTL 4.

Meer over