Parels voor de zwijnen

Raven van Dorst is terug op de boerderij in nieuw programma Parels voor de Zwijnen

NPO 3 - zondag 15 juni om 20:30

© BNNVARA/Witte Geit
In het nieuwe programma Parels voor de Zwijnen zet Raven van Dorst de deuren van diens boerderij open voor stemmen die vaak ongehoord blijven. Mensen die dolgraag iets kwijt willen of die iets willen laten zien, krijgen hier volop de ruimte.

De afgelopen jaren heeft Raven van Dorst diens droom waargemaakt met een eigen boerderij, waar BN'ers even uit hun comfortzone konden stappen. In het programma Parels voor de Zwijnen gooit Raven het over een compleet andere boeg.

Raven van Dorst

Raven zet de deuren van deze hoeve wagenwijd open voor stemmen die vaak ongehoord blijven maar die wel de moeite waard zijn. Mensen die dolgraag iets kwijt willen, of iets willen laten zien, krijgen hier de ruimte. "Het is een open podium voor onbekende Nederlanders", aldus Raven op de website van BNNVARA.

"En of het nou gaat om protesteren, zingen, dansen, gedichten voordragen, schreeuwen of bij wijze van spreken een salto maken in je blootje: iedereen is welkom en alles is mogelijk!"

Wanneer is Parels voor de Zwijnen op televisie te zien?

Parels voor de Zwijnen zie je vanaf 15 juni 2025 iedere zondag om 20:30 uur bij BNNVARA op NPO 3.

Meer over