Een bende piranha’s bijt zich vast in bezopen feestgangers en bedankt slechts voor siliconenborsten.
Piranha
Piranha zit vol schaamteloze campy horrorscènes, blote borsten en rondspattend bloed. Dit komt doordat een school prehistorische piranha’s huishoudt in een toeristisch meer, waar net duizenden losgeslagen scholieren zijn neergestreken om hun voorjaarsvakantie te vieren.
Al vanaf de eerste minuut is precies te voorspellen wie eraan gaat en wie niet, want de hoofdpersonen zijn overzichtelijk ingedeeld.
Onschuldig zijn natuurlijk de jonge Jake, zijn broertje en zusje en hun moeder (Elisabeth Shue). En dan zijn er de losbandige scholieren die alle remmen losgooien in de vrolijke zomerzon. Massaal worden ze belaagd door de bloeddorstige piranha’s. En ook de cokesnuivende pornoproducent kan maar beter oppassen.
James Cameron
Regisseur Alexandre Aja had een bijzondere cameo in gedachten voor Piranha. Hij wilde dat Joe Dante, regisseur van de originele Piranha (1978), en James Cameron, regisseur van Piranha II: The Spawning (1982), als kapiteins korte veiligheidstips aan de tieners zouden geven.
Dante stond ervoor open, maar Cameron had te weinig tijd om mee te doen. Daarentegen is Richard Dreyfuss uit Jaws wel van de partij.
Wanneer is Piranha op televisie te zien?
Piranha is op dinsdag 28 oktober 2025 om 20:25 uur te zien op RTL 7.