Rivals

David Tennant, Alex Hassell en Aidan Turner dagen elkaar uit in Rivals

STAR - donderdag 26 maart om 21:00

© STAR Channel
Mediamagnaat Tony Baddingham vecht in de jaren 80 een concurrentiestrijd uit met politicus Rupert Campbell-Black. In de aftrap van de tragikomische boekverfilming Rivals neemt Baddingham journalist Declan O’Hara in dienst.

Alex Hassell en David Tennant spelen twee alfamannen die elkaar proberen af te troeven in deze verfilming van het gelijknamige boek van Jilly Cooper. De tragikomische reeks speelt zich af Groot-Brittannië, halverwege de jaren 80. Tony Baddingham (Tennant) is de baas van een invloedrijk tv-station, dat hij vooral inzet voor eigen gewin.

Aidan Turner

In de eerste aflevering kaapt hij Declan O'Hara (Aidan Turner) weg bij de BBC, met de belofte dat de journalist een eigen programma mag maken. O’Hara raakt al snel verwikkeld in Baddinghams rivaliteit met politicus - en oud-topatleet - Rupert Campbell-Black (Hassell). De vrijgezelle minister staat bekend als rokkenjager. De getrouwde Baddingham begint een affaire met een nieuwe werknemer.

Wanneer is Rivals op televisie te zien?

Rivals is op donderdag 26 maart 2026 om 21:00 uur te zien op STAR Channel.

Meer over