Sergio over de grens

Laatste reis voor Sergio Herman, Herman Brusselmans en Bockie in Sergio over de Grens

NPO 3 - vrijdag 24 april om 20:25

© KRO-NCRV
Sergio Herman houdt een reünie met zijn reisgenoten van de afgelopen weken. In Sergio over de Grens kookt hij gerechten die geïnspireerd zijn op de culinaire tripjes en blikt met het Vlaamse gezelschap terug op bijzondere momenten.

De reisgenoten van Sergio Herman maken nog een laatste reis in Sergio over de Grens. Hij heeft hen uitgenodigd voor een reünie in Andalusië, waar hij in de vorige aflevering al met rapper Bockie was. De Zeeuwse chef bereidt gerechten die geïnspireerd zijn op de afgelopen zeven reizen en blikt met zijn gezelschap terug op de hoogtepunten van hun tripjes in onder meer Portugal, Ierland en Frankrijk.

Herman Brusselmans

Zo reed Herman Brusselmans in Bretagne voor het eerst in jaren weer in een auto. Nu durft de schrijver opnieuw de weg op en gaat hij ondanks zijn watervrees zelfs weer de zee in. Na de opnames van de reünie ging zijn gastheer Sergio nog een keer de grens over, maar niet voor een tv-programma. Sinds vorig jaar is een van zijn luxe frietenzaken in Londen gevestigd.

Wanneer is Sergio over de Grens op televisie te zien?

Sergio over de Grens is op vrijdag 24 april 2026 om 20:25 uur te zien op NPO 3.

Meer over