Sport: WK zwemmen

Caspar Corbeau hoopt op een finaleplek op de schoolslag tijdens het WK zwemmen in Singapore

NPO 1 - woensdag 30 juli om 13:00

© AFP
Op de WK zwemmen staan woensdag drie mannenfinales op het programma. De zwemmers strijden op de 200 meter vlinderslag, 800 meter vrije slag en 50 meter schoolslag. Caspar Corbeau hoopt op een finaleplek op de schoolslag.

Een mooi programma op de vierde dag van de WK langebaanzwemmen in Singapore. In het mannentoernooi drie finales: de 800 meter vrije slag, de 50 meter schoolslag en de 200 meter vlinderslag.

WK zwemmen

Caspar Corbeau komt sowieso in actie op de 50 meter schoolslag: hij zwom in juni tijdens de NK zwemmen in Amersfoort onder de WK-limiet en kan dus deelnemen. Zijn doel is om een finaleplek te bemachtigen, want dat lukte hem tot nu toe nog niet.

Op de WK’s van 2022, 2023 en 2024 greep hij ernaast. In de andere mannenfinales van woensdag is zeer waarschijnlijk geen Nederlandse inbreng te verwachten. Met de 200 meter vrije slag staat er slechts één finale op het programma in het vrouwentoernooi. Halve finales zijn er op de 200 meter vlinderslag en de 50 meter rugslag.

Meer over