Steenrijk, straatarm

Han en Norma vertrekken naar het prachtige Kroatië in Steenrijk, Straatarm

SBS 6 - woensdag 21 mei om 20:29

© Talpa
Han en Norma uit Rijswijk verlaten in Steenrijk, Straatarm hun flatje en reizen af naar de riante woning van Marco en Caroline in Kroatië. Die runnen daar een bed and breakfast, waarmee ze vorig jaar aan het programma Ik vertrek meewerkten.

Han en Norma ruilen met Marco en Caroline in Steenrijk, Straatarm. Het eerste stel woont met twee honden en twee katten in een huurflatje in Rijswijk. Door problemen met de gezondheid van Han en wat financiële ‘foutjes’ hebben ze slechts 120 euro per week te besteden.

Marco en Caroline

Een groot verschil met Marco en Caroline. Zij woonden in Dordrecht, waar Marco een bloeiend aannemersbedrijf had. In 2022 vertrokken ze naar Kroatië. Daar hebben ze een eigen villa en bouwden ze drie grote appartementen en een B&B. Dat proces was vorig jaar te zien in Ik Vertrek.

Inmiddels weten de toeristen hun dorpje te vinden en stroomt het geld binnen. Daardoor genieten ze van alle mogelijke luxe. Dat wordt dus even wennen als ze van woning ruilen en elk dubbeltje tweemaal moeten omdraaien.

Wanneer is Steenrijk, Straatarm op televisie te zien?

Steenrijk, Straatarm is op woensdag 21 mei 2025 om 20:30 uur te zien op SBS6.

Meer over