Te Land, Ter Zee en in de Lucht begon al in 1973 (al kreeg het pas vijf jaar later echt die naam). Vorig jaar bracht RTL die klassieke televisie terug in een nieuw jasje. Ruben Nicolai en Gerard Joling zijn de presentatoren van de nieuwe reeks van dit legendarische programma.
Ruben Nicolai
Nicolai deed zelf ooit als kandidaat mee aan het onderdeel 'Hoog en droog'. Het was in 2007 een van de uitdagingen van Try Before You Die. In Meppel stapte hij toen samen met Sander Lantinga in een rode wagen. Het was de bedoeling dat ze via twee stalen draden de bel zouden bereiken. Maar al na enkele meters kieperde de presentator uit het karretje.
Ruben kan zich dus prima inleven in de deelnemers. Tegelijkertijd zal hij blij zijn met zijn veiliger baantje als presentator.
Wanneer is Te Land, Ter Zee en in de Lucht op televisie te zien?
Te Land, Ter Zee en in de Lucht is iedere zaterdag om 20:05 uur te zien op RTL 4.