The bicycle race

Jan Versteegh moest voor The Bicycle Race ook behoorlijk uit zijn comfortzone

SBS 6 - zondag 3 mei om 20:00

© Talpa
Niet alleen de kandidaten krijgen in India te maken met lastige omstandigheden. Presentator Jan Versteegh sliep tijdens de opnamen van The Bicycle Race in tien verschillende hotels. Drie daarvan hadden de beschikking over warm water.

The Bicycle Race-presentator Jan Versteegh is als presentator al op veel plekken in het buitenland geweest, maar moest toch wennen aan de omstandigheden in India.

Jan Versteegh

In het radioprogramma van Gordon en Froukje de Both vertelde hij over zijn eigen ontberingen tijdens de opnamen van het programma. Voor de deelnemers moest er een knop om, vanwege de andere opvattingen van hygiƫne en het afwijkende eten.

Maar ook de hotels waar Versteegh verbleef, waren niet bepaald luxueus. 'Het was trouwseizoen in India, de periode dat heel veel stellen elkaar het jawoord geven. Daarom zaten alle chique hotels vol. Voor mij en de crew was er alleen nog plek in de mindere categorie. Om een idee te geven: van de tien hotels waar ik sliep, hadden er maar drie warm water.'

Wanneer is The Bicycle Race op televisie te zien?

The Bicycle Race is iedere zondag om 20:00 uur te zien op SBS6.

Meer over