The Cabin in the Woods
Vakantie vieren in een verlaten blokhut
Het is zo'n beetje het horrorcliché aller horrorclichés: een groep mooie jonge mensen brengt een weekend door in een verlaten blokhut in een donker bos.
The Cabin in the Woods
In The Cabin in the Woods is dat precies wat vrienden Dana, Holden, Marty, Jules en Curt (Chris Hemsworth) gaan doen. Beetje hangen, beetje drinken, beetje blowen, beetje feesten. Klinkt als een ideale vakantie.
Het loopt anders: in de kelder van de hut stuiten de vrienden op een oud dagboek. In dat dagboek staan gruwelijke gebeurtenissen beschreven die zich in de hut hebben afgespeeld. Wacht het vijftal hetzelfde lot?
Verrassend
The Cabin in the Woods is en blijft een horrorfilm. Het is dan ook niet gek dat het antwoord op de vraag hierboven een volmondig 'ja' is.
De manier waarop de jongeren in deze film aan hun einde komen is wel even een tikje origineler en verrassender dan in de meeste horrorfilms.
De makers van The Cabin in the Woods zijn duidelijk kenners van het horrorgenre. Ze kennen de clichés op hun duimpje en gebruiken die op een manier die je nog niet eerder gezien hebt.
Het was na de opnames in 2009 nog even spannend of The Cabin in the Woods überhaupt ooit uit zou komen: in 2010 ging productiemaatschappij MGM failliet. Pas toen Chris Hemsworth dankzij Thor uitgroeide tot een ster, verscheen de film alsnog.

Meer over:

Populair
-
JOZEPHINE
Herman van der Zandt gaat scheiden
-
IN DWDD...
Matthijs van Nieuwkerk kondigt per ongeluk afscheid aan
-
LADIES NIGHT
Roxeanne Hazes: 'Er zijn te weinig tv-programma's waarin vrouwen het voor het zeggen hebben'
-
Feest: Herman van der Zandt is getrouwd!
-
ACHTER DE SCHERMEN
Angela Schijf neemt Instagram van Flikken Maastricht over
Reageren