Begin dit seizoen nam Carlo Boszhard het stokje over van Edson da Graça als presentator van The Floor. De presentator doet dat goed, maar het programma zelf levert letterlijk vakwerk.
The Floor
Het is een eenvoudig idee: mensen dagen buren uit op een specifiek onderwerp en de winnaars krijgen een steeds groter vak op een ledvloer. Een soort landjepik op kennisgebied.
Internationaal format
Het programma is in Nederland bedacht en al aan meer dan dertig landen doorverkocht. Bijvoorbeeld aan Frankrijk, België en de Verenigde Staten. In dat laatste land heeft zender Fox de rechten gekocht en is voormalig acteur Rob Lowe presentator. Het is de best bekeken kennisquiz in het land. Er is wel een verschil. In Nederland zijn er in de eerste aflevering honderd deelnemers, in de VS maar 81.
Wanneer is The Floor op televisie te zien?
The Floor is iedere donderdag om 20:30 uur te zien op RTL 4.