Undercover in Nederland

Alberto Stegeman confronteert huizenoplichter in Undercover in Nederland

SBS 6 - dinsdag 14 april om 20:30

© Nick van Ormondt
Alberto Stegeman zoekt in Undercover in Nederland de confrontatie met een man die huizen 'koopt', maar vervolgens niet met geld over de brug komt. De man werd al eens veroordeeld, maar dat leidde niet bepaald tot gedragsverandering.

Al sinds 2005 springt Alberto Stegeman in Undercover in Nederland in de bres voor mensen die te maken hebben met ernstige misstanden. Hij gebruikt daarbij veelal de verborgen camera en schuwt de confrontatie met de vermeende daders niet.

Alberto Stegeman

In deze aflevering doet het team van Alberto onderzoek naar een man die huizen 'koopt', maar vervolgens niet met geld over de brug komt. En daar blijft het niet bij, want ook in de huursector slaat hij toe door in huizen te trekken zonder af te rekenen. Daarmee zou hij al veel slachtoffers hebben gemaakt.

Overigens is de man in kwestie al eens veroordeeld, maar ermee stoppen doet hij niet. De programmaredactie spoort de oplichter op, waarna Alberto hem met de beschuldigingen confronteert. En daar is hij niet van gediend.

Wanneer is Undercover in Nederland op televisie te zien?

Undercover in Nederland is op dinsdag 14 april 2026 om 20:30 uur te zien op SBS 6.

Meer over