‘Molloten’ worden verwend in deze periode. Amper twee maanden nadat de jubileumeditie zijn apotheose bereikte, is het nu alweer tijd voor het nieuwe, reguliere seizoen van Wie Is de Mol?.
Tanzania
Rik van de Westelaken ontmoet de tien kandidaten in Tanzania. In het Afrikaanse land gaan onder anderen Eveline Stallaart, Nasrdin Dchar en Quinty Misiedjan het avontuur aan. Het strijdtoneel verplaatst zich van stoffige wegen op safari tot vulkanische landschappen.
Geraldine Kemper
Deelnemer Geraldine Kemper was opgelucht toen publiekelijk bekend werd wie er meededen. “In Tanzania zijn banden gesmeed die er voorheen nog niet waren. Daardoor konden we elkaar in Nederland nog niet ontmoeten. Anders zouden mensen zich afvragen: wat doet Geraldine Kemper met Bram Krikke op dat terras?”
Wanneer is Wie Is de Mol? op televisie te zien?
Wie Is de Mol? is vanaf 28 februari 2026 weer iedere zaterdag om 20:30 uur te zien bij AVROTROS op NPO 1.