Winter vol liefde

Het nieuwe seizoen van Winter Vol Liefde gaat van start op RTL 4

RTL 4 - maandag 5 januari om 20:31

© William Rutten (RTL) / Pexels
Begin 2025 stelden ze zich al voor aan het publiek en nu zijn de acht nieuwe Nederlandse singles in het buitenland er klaar voor. In onder meer Oostenrijk, Zwitserland en Zweden krijgen ze bezoek van liefdeskandidaten. Winter Vol Liefde gaat weer beginnen!

Met de aftrap van Winter Vol Liefde zijn de liefhebbers van romantische reality-tv de komende tijd weer onder de pannen. In de winterse variant van B&B Vol Liefde zijn Nederlandse alleenstaanden in het buitenland op zoek naar een partner.

Winter Vol Liefde

Niet alle acht deelnemers zijn B&B-houders, want bijvoorbeeld Ruben is skileraar in Oostenrijk en de oudste deelnemer Hans geniet in Noorwegen van zijn pensioen. Robin woont nu een jaar in Zweden, waar hij meubels ontwerpt.

In Oostenrijk verhuurt Klaas vakantiewoningen en runt Claudia een B&B. Monique is bezig met een B&B in Zwitserland en Andre is chef-kok in het hotel van zijn familie in Andorra.

Elsje uit Winter Vol Liefde

Een bekend gezicht is Elsje uit Hammarstrand in Zweden, die in het eerste seizoen ook al meedeed, maar zonder succes.

Wanneer is Winter Vol Liefde op televisie te zien?

Winter Vol Liefde is vanaf maandag 5 januari 2026 meerdere keren per week om 20:30 uur te zien op RTL 4.

Meer over