Na de laatste opdracht is de sfeer binnen de groep BN’ers in No Way Back VIPS om te snijden. Steeds meer deelnemers ergeren zich aan elkaar. De vermoeidheid neemt toe en daarmee ook de frustratie. Dat het keihard begint te regenen, helpt ook niet mee. Wat betreft het eten staat er in de avond iets speciaals op het programma: de groep treft een dode slang aan die ze meenemen.
Slang
Op bepaalde plekken in Azië, zoals Hongkong, bestaan er restaurants die onder meer gegrilde slang serveren. Daar ziet men het dier als een delicatesse. De Nederlandse BN’ers in de wildernis van Albanië denken er anders over.
John Sohilait
Gelukkig komt de eindstreep nu echt in zicht. Ter voorbereiding op de laatste fase geeft oud-commando John Sohilait (Kamp Van Koningsbrugge) een les in overlevingstechnieken.
Wanneer is No Way Back VIPS op televisie te zien?
Deze aflevering van No Way Back VIPS zie je op donderdag 19 februari 2026 om 20:30 uur op SBS6.