Vanuit Ziggo Dome

Op deze dag is The Tribute Live in Concert op tv

23 mei 2025 14:31 | muziek | Door Wietse Zuidberg

© William Rutten
In april staan de vier finalisten van het meest recente seizoen van The Tribute: Battle of the Bands in Ziggo Dome in een uitverkochte zaal. Natuurlijk komt er ook een registratie van dit concert op televisie.

En wel op zondag 22 juni, zo heeft Talpa laten weten. De tributebands die dan te zien zijn: Treasure (Bruno Mars), Someone Like Her (Adele), Mr. Jones & Just in Case (Tom Jones) en ACinDC (AC/DC). Eerstgenoemde was de winnaar van de vierde en laatste editie van The Tribute: Battle of the Bands.

Door jury beoordeeld

In het muzikale programma laten tributebands zien hoe goed ze een bekende artiest kunnen imiteren. Ze worden beoordeeld door een vakkundige jury bestaande uit Cesar Zuiderwijk, Angela Groothuizen en Spike. De presentatie ligt sinds dit jaar in handen van Johnny de Mol. Daarvoor was dat Gerard Ekdom.

Bouke uit seizoen 2

De meest bekende naam die voortkwam uit deze reeks is waarschijnlijk zanger Bouke. Hij won het tweede seizoen met zijn Bouke & The Elvis Matters Band.

De registratie van het concert is op 22 juni om 20.00 uur op SBS 6.


Meer over