Reizen en wijn

B&B Vol Liefde Petra en Lieske hinten op eigen tv-programma

Vandaag 10:37 | reality | Door Marjolein Vos

© Videoland still
Van het afgelopen seizoen B&B Vol Liefde waren Petra en Lieske wel de publiekslievelingen. Kijkers thuis hoopten dat het na de afleveringen wat zou worden tussen de twee. Dat lijkt nu niet het geval, maar er komt wel heel hoogstwaarschijnlijk een tv-programma.

Dat vertellen de twee aan Veronica Superguide.

Reisprogramma

Ze omschrijven elkaar als echte soulmates en des te mooier was het dat er bij hen werd aangeklopt door een productiebedrijf. "Ik werd gebeld in Griekenland en Lieske ook." Ze zeiden gelijk ‘ja’. En wat we kunnen verwachten? "Een reisprogramma. Oh, en het draait natuurlijk ook om wijn”, voegt vinoloog Lieske toe. "We gaan waarschijnlijk filmen in het najaar of in het voorjaar, dus buiten het seizoen in Griekenland. Maar ho, niks is nog zeker he!", benadrukken ze.

Kritieken

Of de chemie van deze twee gaat werken in een eigen programma is natuurlijk de vraag. Momenteel zien we De Hanslers op tv, die we kennen van Winter Vol Liefde, en daar liegen de kijkcijfers er niet om nu we een paar afleveringen verder zijn. Voor negatieve reacties is Lieske niet zo bang. Petra daarentegen wel. "Tuurlijk vind ik dat belangrijk. Het is niet leuk om iets te lezen. Maar wij zijn er gelukkig goed van afgekomen. Iedereen vond ons eigenlijk wel leuk."

Liefde

De twee zijn inmiddels een stuk gelukkiger in de liefde maar niet met elkaar. Lieske is inmiddels exclusief met een dame en ook Petra is aan het daten. "Je zou het een prela kunnen noemen." En de dames hebben al gedubbeldatet.

Meer over