Babylon

Dit weten we nu over de trouwerij van B&B Vol Liefde-Albert en Joyce

13 juli 2025 10:05 | reality | Door Marjolein Vos

© Videoland still
Nu het hoge woord eruit is dat B&B Vol Liefde-Albert zijn 'puppy' Joyce ten huwelijk heeft gevraagd, is iedereen natuurlijk benieuwd naar de grote dag. Het belooft een groot feest te worden, aldus Albert.

In gesprek met RTL Boulevard vertellen ze er iets meer over.

Aanzoek

"Ik was wel echt overdonderd", aldus Joyce over het aanzoek. "We zijn allebei nog nooit getrouwd", vertelt Albert. "En dat wilden we ook eigenlijk nooit", vult Joyce aan.

Details

De twee vertellen dat ze overspoeld zijn met leuke berichten. Nu de beelden uitgezonden zijn, wil iedereen natuurlijk meer weten over de grote dag. "Ik heb natuurlijk mijn kasteel waar heel de wereld trouwt. Overal vandaan, uit Dubai, Amerika, Ierland." Albert verklapt dat het 'een soort Babylon' wordt. "Ik weet niet of je die film gezien hebt, dat hè?" Joyce weet hem wel meteen te remmen voordat hij te veel verklapt: "Shhttt", klinkt het.

Wanneer?

En wanneer de twee elkaar het ja-woord gaan geven? "We hebben nog geen datum. Misschien eind van het jaar of volgend jaar." En of de tinnen soldaatjes, ook wel bekend als poppetjes, een rol krijgen op de grote dag? Daar fantaseren ze nog even over. "Wil je de soldaten op de taart?" vraagt Joyce aan Albert. De twee kunnen in ieder geval hun geluk niet op.

Meer over