Dit programma duikt in de wereld van luxe vastgoed en volgt de top van de makelaardij in Nederland.
Lees ook: Videoland-serie Vals Spel krijgt voorlopig geen nieuw seizoen
Million Dollar Listing
Mocht je kennis van (populaire) Amerikaanse realityshows nu niet helemaal up-to-date zijn, praten we je graag bij. Deze serie volgt makelaars die meer zijn dan gewone verkopers. Ze proberen deals te maken, zijn trendsetters en doen er alles aan om hun panden te verkopen. In een wereld waar miljoenen euro's en sterke ego's samenkomen, draait het dan ook niet alleen om de huizen, maar ook om de personen die ze op de markt brengen.
Net als de originele Amerikaanse versie belooft ook de Nederlandse editie een mix van luxe, competitie en persoonlijke verhalen. De kijker krijgt een exclusief kijkje achter de schermen van de high-end vastgoedwereld, waar elke deal telt en elk detail impact heeft.
Sneak peek
Benieuwd hoe dat er een beetje uitziet? Bekijk hieronder vooral de trailer van de New Yorkse versie.
Videoland
Million Dollar Listing Nederland wordt geproduceerd door Villain Studios en is dus bedoeld voor Videoland, ontdekte Tina Nijkamp zojuist op de site van het productiebedrijf. Wanneer we de serie te zien krijgen, blijft vooralsnog een mysterie.