In het derde seizoen van Dag & Nacht, verschijnen een aantal bekende gezichten. Deze acteurs vertolken de rollen van de nieuwe personages.
En dat zijn zeker niet de minste namen.
Georgina Verbaan, Aiko Beemsterboer en meer
Georgina Verbaan, Aiko Beemsterboer (Oogappels), Manoushka Zeegelaar Breeveld, Jade Olieberg, Jada Blagrove (GTST), Richelle Plantinga, Maaike Cafmeyer, Hanna van Vliet en Tessa Jonge Poerink maken voor het eerst hun opwachting in het nieuwe seizoen van Dag & Nacht.
Verbaan speelt de manische patiënt Linsie. Beemsterboer kruipt in de rol van psychiatrisch verpleegkundige Lara, die zo goed is dat ze na haar stage mag blijven, maar stiekem nog geen diploma heeft. Cafmeyer vertolkt de rol van verpleegkundige Dorien, wiens huwelijksperikelen met haar man én collega Dirk ook op werk doorlopen. Van Vliet speelt Elise, een psychiater in opleiding die weinig emoties loslaat tot frustratie van haar collega's, tot ze een bijzondere band krijgt met een patiënt. En Zeegelaar Breeveld is afdelingshoofd Sheila, die ook worstelt met werk en privé gescheiden te houden op de afdeling waar ook haar zoon werkt.
Oude bekenden in Dag & Nacht
Maar er keren ook een aantal oude bekenden van Dag & Nacht terug. Zoals verwacht, krijgt de verhaallijn van Lasse (Guy Clemens) en Naïma (Nadia Amin) in het nieuwe seizoen een vervolg. Ook Trui (Bianca Krijgsman) is weer te zien, wiens broer met autisme op de psychiatrische afdeling verblijft. Hij is degene die die bijzondere band met psychiater in opleiding Elise opbouwt.
Dag & Nacht is vanaf woensdag 15 april wekelijks te zien op NPO 1. Er is ook al een vierde seizoen aangekondigd.