Wanneer komen onze Nederlanders in actie op de Winterspelen?

Zit je elke dag voor de buis voor de Olympische Winterspelen, maar wil je eigenlijk vooral de Nederlanders in actie zien? Wij zetten voor je op een rijtje wanneer je Sven Kramer, Ireen Wüst, Marrit Leenstra en alle andere toppers voor goud kunt zien gaan.

De eerste twee dagen heb je de tv al in de gaten kunnen houden met ons overzicht van onze helden in Pyeonchang tijdens de Olympische Winterspelen, maar wellicht wil je als fanatieke supporter alle Nederlanders bij alle Olympische sporten bijhouden. In dit overzicht van Eurosport zie je de namen van al jouw favorieten en wanneer zij volgens Nederlandse tijd aan de beurt zijn; in Zuid-Korea is het dan 8 uur later.

Dinsdag 13 februari

Schaatsen
12.00 uur: 1500 meter mannen

Kjeld Nuis, Patrick Roest en Koen Verweij

Shorttrack
13:00 uur: 1.000 meter mannen (kwalificatie)

Sjinkie Knegt, Itzhak de Laat
13:00 uur: 5.000 meter aflossing mannen (kwalificatie)
Daan Breeuwsma, Sjinkie Knegt, Itzhak de Laat, Dennis Visser
13:00 uur: 500 meter vrouwen
Yara van Kerkhof, Lara van Ruijven, Suzanne Schulting

Woensdag 14 februari

Schaatsen
11.00 uur: 1000 meter vrouwen

Marrit Leenstra, Jorien Ter Mors en Ireen Wüst

Donderdag 15 februari

Schaatsen
12.00 uur: 10.000 meter mannen

Jorrit Bergsma en Sven Kramer

Vrijdag 16 februari

Schaatsen
12.00 uur: 5000 meter vrouwen

Esmee Visser en Annouk van der Weijden

Skeleton
12.20 uur: heat 1 & 2 vrouwen
Kimberley Bos

Zaterdag 17 februari

Shorttrack
11:00 uur: 1.000 meter mannen

Sjinkie Knegt, Itzhak de Laat
11:00 uur: 1.500 meter vrouwen
Jorien ter Mors, Suzanne Schulting

Skeleton
12.20 uur: heat 3 & 4 en finale vrouwen
Kimberley Bos

Zondag 18 februari

Schaatsen
12.00 uur: 500 meter vrouwen

Anice Das, Marrit Leenstra en Jorien ter Mors.
12.00 uur: ploegenachtervolging mannen (kwalificatie)
Jan Blokhuijsen, Sven Kramer, Koen Verweij en Patrick Roest (reserve)

Maandag 19 februari

Snowboarden
01.30 uur: big air vrouwen (kwalificaties)
Cheryl Maas

Schaatsen
12.00 uur: 500 meter mannen

Ronald Mulder, Jan Smeekens en Kai Verbij
12.00 uur: ploegenachtervolging vrouwen (kwalificatie)
Antoinette de Jong, Marrit Leenstra, Ireen Wüst en Lotte van Beek (reserve)

Dinsdag 20 februari

Shorttrack
11:00 uur: 500 meter mannen (kwalificatie)

Dylan Hoogerwerf, Sjinkie Knegt
11:00 uur: 1.000 meter vrouwen (kwalificatie)
Yara van Kerkhof, Suzanne Schulting
11:00 uur: 3.000 meter aflossing vrouwen
Yara van Kerkhof, Jorien ter Mors, Lara van Ruijven, Suzanne Schulting, Rianne de Vries

Woensdag 21 februari

Schaatsen
12.00 uur: ploegenachtervolging mannen (finale)

Hopelijk Jan Blokhuijsen, Sven Kramer, Koen Verweij en Patrick Roest (reserve)
12.00 uur: ploegenachtervolging vrouwen (finale)
Hopelijk Antoinette de Jong, Marrit Leenstra, Ireen Wüst en Lotte van Beek (reserve)

Donderdag 22 februari

Snowboarden
04.00 uur: parallelreuzenslalom vrouwen (kwalificaties)
Michelle Dekker

Shorttrack
11:00 uur: 500 meter mannen

Dylan Hoogerwerf, Sjinkie Knegt
11:00 uur: 5.000 meter aflossing mannen
Daan Breeuwsma, Dylan Hoogerwerf, Sjinkie Knegt, Itzhak de Laat, Dennis Visser
11:00 uur: 1.000 meter vrouwen
Yara van Kerkhof, Suzanne Schulting

Vrijdag 23 februari

Snowboarden
01.30 uur: big air vrouwen (finale)
Hopelijk Cheryl Maas

Schaatsen
11.00 uur: 1000 meter mannen

Kjeld Nuis, Kai Verbij en Koen Verweij

Zaterdag 24 februari

04.00 uur: parallelreuzenslalom vrouwen (finale)
Hopelijk Michelle Dekker

Schaatsen
12.00 uur: massastart mannen

Sven Kramer en Koen Verweij
12.00 uur: massastart vrouwen
Irene Schouten en Annouk van der Weijden

Lees ook: Dit is wat je moet weten over de Olympische Winterspelen 2018.

Reageren