Als model naar Frankrijk

GTST-karakter Steef Verduyn neemt afscheid: 'Ik moest even snikken van binnen'

Vandaag 15:58 | sterren | Door Marjolein Vos

© Videoland still
Ingmar van den Broek, ook wel bekend als Steef Verduyn in GTST, moest wel even 'snikken van binnen' bij het lezen van het einde van Steef in de soap. Ook hij is net als Bizou, die gespeeld werd door Cheyenne Löhnen en in het echt zijn vriendin is, nu weg.

In gesprek met RTL Boulevard blikt hij terug.

Voorbij

"Ik heb de afgelopen drie jaar bij GTST rondgelopen en nu ineens is dat allemaal weg, allemaal voorbij. De eerste keer dat ik mijn einde las, dacht ik wel… Wat ik van binnen wel even aan het snikken van: oké, dit is dus echt… Zo eindigt het, dit is het laatste wat mensen van mij gaan zien", vertelt hij. "Ik vind het zelf een mooi einde, maar ja. Ik vond het zeker de eerste keer dat ik het las wel lastig om te lezen."

Fans

Hij vindt het fijn om te horen van fans dat hij gemist gaat worden. Ingmar vertelt dat hij nog wel berichten krijgt van kijkers. Cheyenne stelt dat er ook best wel wat verhaallijnen zijn geweest die veel commotie hebben veroorzaakt en dat het karakter van Steef wel een beetje veranderd is in de laatste periode. Dat beaamt Steef wel.

Opgestapt

Nadat Cheyenne uit de serie werd geschreven, besloot Ingmar met haar mee te gaan. Dat betekende twee exits voor de Nederlandse soap.

Meer over