Openhartig

Huub Stapel over ontslag Victor Reinier bij Flikken-serie: 'Ze hebben er goed aan gedaan'

15 juli 2025 09:57 | sterren | Door Esther Hut

© SBS

Nu Huub Stapel zijn ontslag heeft ingediend bij Flikken Rotterdam kan hij vrijuit praten over de seriereeks en wat er precies achter de schermen allemaal gebeurt. Niet alleen zijn ruzie met de producent komt voorbij, maar ook het ontslag van Victor Reinier bij Flikken Maastricht.

Voor de camera van Shownieuws praat de acteur er open over.

Flikken Maastricht

Begin juni werd bekend dat Victor Reinier na negentien seizoenen Flikken Maastricht zijn biezen mocht pakken. De acteur werd ontslagen na klachten over agressief en vrouwonvriendelijk gedrag op de set. Zelf heeft Victor er nooit iets over losgelaten, maar Flikken-collega Huub Stapel weet meer van de situatie.

Lees ook: Flikken Rotterdam-acteur stopt met serie na meningsverschil: 'Wil niets meer met zo'n club te maken hebben'

"Ik weet alles"

“Ik weet alles wat er gebeurd is, want we werkten met dezelfde crew,” zegt Huub. Ze (AVROTROS red.) hebben een goede stap genomen. Ik heb Angela af en toe hierover gesproken.”

Als wordt gevraagd wat zijn conclusie dan is antwoordt Huub: “Niets. Daar ga ik niets over zeggen, maar dat ik Angela bel zegt genoeg denk ik.”

Benieuwd naar het hele interview met Huub Stapel? Bekijk dan de video hieronder, waar hij het ook nog over zijn eigen akkefietje heeft met de producent van Flikken Rotterdam. Of klik hier.

Meer over