Ochtendritueel

Ochtendritueel Sylvie Meis massaal nagedaan op social media

Sylvie Meis deelde via Instagram haar ochtendritueel en de video slaat behoorlijk aan. Inmiddels wordt het internet overspoeld met parodieën waarin mensen het ritueel van Sylvie dunnetjes overdoen.

Sylvie Meis post wel vaker video's op haar Instagram-account, maar deze trok de aandacht van velen. In de video is te zien hoe de blondine zichzelf voor haar gezicht slaat teneinde wakker te worden: 'Wake up, Sylvie. Wake up.!' Verderop in de video vertelt Sylvie hoe haar lichaam naar koffie snakt maar haar brein iets heel anders zegt: 'Cellery juice, Sylvie!'

Dit is de originele video. 

 
 
 
View this post on Instagram

Werbung / Ad I’m happy to share with you my current morning beauty routine for healthy and glowing skin. Hope you like it and let me know what you think 💗 Products I used: Regulatpro Hyaluron @regulatbeauty https://www.regulat.com/produkt?artikel=regulatpro-hyaluron Hello Body @hellobody Aloé Wash Daily Face Cleansing Gel https://www.hellobody.com/product/aloe-wash-daily-face-cleansing-gel/ (Get with the Code: Sylviesummer 40% until Midnight and afterwards 20% on all Sets.) Rosental Rose Queen @rosental_organics https://rosental.de/produkt/rose-queen-rosenquarz-roller/ Aloé Light Hydrating Daily Face Moisturizer https://www.hellobody.com/product/aloe-light-hydrating-daily-face-moisturizer/ (Get with the Code: Sylviesummer 40% until Midnight and afterwards 20% on all Sets.) Aloe Drops Daily Face Glow Booster https://www.hellobody.de/produkt/aloe-drops-daily-face-glow-booster/ (Get with the Code: Sylviesummer 40% until Midnight and afterwards 20% on all Sets.) Cellery Juice https://www.instagram.com/celeryjuicebenefits/ Check also my other videos on Youtube: Good Girl Gone Bad by Serena Goldenbaum Part 1: https://youtu.be/5-tpq_HNZBI Meine Erfahrung mit BANANA BEAUTY: https://youtu.be/3L2iKAAMpCQ

A post shared by Sylvie Meis (@sylviemeis) on

 Fre van de Coen & Sandershow op Radio 538 maakte er deze versie van. 

 Georgina Verbaan was ook niet te beroerd om haar eigen beautyroutine de revue te laten passeren. 

 We eindigen graag met een tip van de enige echte Sylvie. 

Meer over:

Reageren