René Karst is in het nieuwe seizoen van De Slimste Mens te zien. Dat heeft een woordvoerder van KRO-NCRV bevestigd aan het ANP. De volkszanger overleed vorige week vrijdag heel onverwacht op 59-jarige leeftijd.
De Slimste Mens
“Het klopt dat René Karst heeft meegedaan en te zien is in de eerste aflevering van het komende seizoen van De Slimste Mens”, laat de woordvoerder weten. “Wij wensen zijn familie en naasten veel sterkte in deze moeilijke tijd en leven met hen mee.”
De opnames van De Slimste Mens zijn nog in volle gang en welke kandidaten er nog meer meedoen in de nieuwe reeks is ook nog niet bekend. Ook de startdatum van de kennisquiz wordt pas later bekendgemaakt.
In Memoriam
René Karst wordt aanstaande zaterdag herdacht met een speciale uitzending op NPO 1. AVROTROS zendt in de ochtend een In Memoriam uit over de zanger. Deze wordt rond 11.30 uur uitgezonden.