Wie dan wel?

Paul de Leeuw gaat We Zijn Er Bijna! niet presenteren

Vandaag 09:08 | sterren | Door Tessa Kok

© Annemieke van der Togt
Er wordt al lang gespeculeerd over wie Martine van Os zal opvolgen bij het Omroep MAX-programma We Zijn Er Bijna!. De naam van Paul de Leeuw werd vaak genoemd, maar hij wordt niet de nieuwe presentator. Dat heeft De Leeuw zelf bevestigd in de Radio 10-ochtendshow Gordon & Froukje. 

We Zijn Er Bijna!

Paul de Leeuw vertelt aan Gordon en Froukje dat hij niet de nieuwe presentator wordt van het omroep MAX-programma. ''Nee, dat is echt een heel ander programma. Dan ben je echt drie weken lang mee met een groep en ik heb daar eigenlijk geen tijd voor'', zegt Paul. ''Ik geloof dat ze met andere mensen bezig zijn. Dan zou ik ook over twee weken al weg moeten, dus nee'', aldus de presentator.

Wie het stokje overneemt van Martine van Os, blijft voorlopig nog onduidelijk.

Een vergetelijk mooie reis

In het interview deelt Paul de Leeuw ook meer over zijn nieuwe programma Een vergetelijk mooie reis, waarin hij samen met dementeerden op reis gaat naar Benidorm. ''Dit programma is echt met hart en ziel gemaakt, ik ben blij dat nu eindelijk mensen het kunnen gaan zien'', zegt hij erover. ''We gaan naar het strand, we gaan een sangria cursus doen, we gaan karaoke. En dat kan allemaal omdat wij denken in mogelijkheden en niet in onmogelijkheden'', aldus de Leeuw.

Een vergetelijk mooie reis is vanaf vanavond wekelijks om 20:30 uur op NPO 1 te zien.

Beluister hieronder het interview van Paul de Leeuw met Gordon en Froukje.

Meer over