Bij omroep MAX

Philip Freriks scoort nieuwe tv-klus

13 mei 2025 08:12 | sterren | Door Tessa Kok

© MAX
Presentator Philip Freriks heeft een nieuwe tv-klus te pakken. Freriks presenteert een tweedelige serie van Omroep MAX, waarin hij samen met experts probeert om fotoalbums van onbekende soldaten uit de Tweede Wereldoorlog te herenigen met hun nabestaanden.

Oorlogsalbums

In de nieuwe serie Oorlogsalbums gaan Philip Freriks en een team van experts op zoek naar de verhalen achter twee anonieme fotoalbums die ze online hebben gevonden. Met behulp van de foto's in het album proberen ze de identiteit van de soldaten te achterhalen, te ontdekken waar ze tijdens de oorlog zijn geweest en wat er met hen is gebeurd.

Uiteindelijk hopen ze de oorlogsalbums terug te geven aan hun nabestaanden. De serie draait dus niet alleen om de zoektocht naar oorlogsverhalen, maar ook om het belang van herinneren.

Tweedelige serie

De nieuwe Omroep MAX-serie Oorlogsalbums bestaat uit twee afleveringen. Het programma is vanaf vrijdag 6 juni om 20.30 uur bij MAX op NPO 2 te zien.

Meer over