Tijs van den Brink heeft besloten om een andere weg in te slaan met zijn carrière en verlaat daarom na 25 jaar de EO.
De presentator gaat namelijk de politiek in.
Tijs van den Brink
Tijs heeft gesolliciteerd naar een plek op de kandidatenlijst van het CDA en daarmee komt er per direct een einde aan zijn werkzaamheden voor de EO.
Evangelische Omroep
De omroep is op dit moment druk bezig om vervangers te zoeken voor Dit Is de Dag en Dit Is Tijs. In het persbericht is te lezen dat er geen andere presentator wordt gezocht voor Adieu God? dus het lijkt erop dat deze show niet meer terugkeert op de buis.
Lees ook: Bert van Leeuwen gaat met Het Familiediner het theater in
Statement
"Na de val van het kabinet heb ik de stoute schoenen aangetrokken en een sollicitatiebrief geschreven naar het CDA. Of het uiteindelijk tot een Kamerlidmaatschap komt wordt bepaald door het CDA en de kiezer. Dat is spannend, maar ik zet deze stap met overtuiging", aldus Tijs.
Terugkeer?
Mocht de presentator niet in de Tweede Kamer belanden dan gaat hij met de EO in gesprek over de situatie, maar een terugkeer naar zijn huidige werkzaamheden is daarbij volgens de omroep uitgesloten.