Ze vertellen erover aan De Telegraaf.
Nog even niet
Het antwoord is 'nee'. "Voorlopig is het een groot voorrecht om door te mogen blijven gaan", aldus Caroline. "Maar als we ooit gaan, zal het met een knal zijn. En ik kan me niet anders voorstellen dan dat Ludo en Janine, als het zover is, samen de serie zullen verlaten."
Slecht geacteerd
Erik vertelt dat hij de laatste jaren veel lovende reacties hoort over de Nederlandse soap. "In het verleden werd er nog weleens neergekeken op onze serie. Mensen zeiden bij voorbaat al dat GTST slecht gespeeld werd en slecht gemaakt was."
Vol trots
Maar dat is volgens hem allang verleden tijd. "Er is nu groot respect voor de manier waarop de serie wordt gemaakt en voor de mensen die daaraan meewerken." Janine voegt trots toe: "De serie heeft zoveel impact gehad in de afgelopen decennia. Het is een ankerpunt in het leven van mensen."