Albert Verlinde was sinds een paar maanden de vaste woensdag-vervanger van René van der Gijp die vijf avonden van de talkshow te veel van het goede vond en woensdagavond lekker iets voor zichzelf doet. De oplossing leek naar ieders tevredenheid te zijn, totdat RTL dinsdag bekendmaakte dat Albert verkast naar hun nieuwe talkshow RTL Tonight. Aldaar wordt de 64-jarige Albert een van de vaste experts.
Geen contract
In het AD vertelt Albert dat hij geen contract had bij Talpa maar dat hij daar per aflevering werd betaald. Niets staat een verhuizing in de weg, ook Wilfred Genee en de anderen bij SBS niet. "Toen ik Wilfred Genee op de hoogte stelde, had hij - en trouwens ook de eindredacteur - begrip. ‘Je moet de dingen doen die je leuk vindt in dit leven’, zei Wilfred. En dat is het: ik heb gewoon veel zin in dit avontuur." Albert is straks bij RTL Tonight twee keer in de week te zien en regelmatig ook nog op zondag.
RTL Tonight
Albert is er eentje in een hele rij met duiders. Andere bekende namen zijn Anna Gimbrère, Achmed Aboutaleb en Saskia Belleman. RTL Toninght vervangt de talkshows Beau, Renze en Humberto en begint op 31 augustus. De drie heren blijven de presentator van RTL Tonight.