En nieuwe single

Suzan en Freek geven interview aan Eva Jinek

21 oktober 2025 16:07 | actualiteiten | Door Irma Tomas

© ANP
Suzan en Freek schuiven donderdag in de talkshow van Eva Jinek aan voor hun eerste tv-interview sinds de vreselijke diagnose van Freek. 

Het populaire zangduo brengt donderdag een nieuwe single uit getiteld Niemand, maar het gesprek met Eva zal voornamelijk gaan over het bericht dat Freek in mei van dit jaar kreeg. Hij heeft uitgezaaide longkanker en zal niet meer beter worden. Tegelijkertijd ontdekte Suzan dat ze zwanger is van hun eerste kindje. 

GelreDome

In eerste instantie bliezen Suzan & Freek al hun optredens af maar omdat Freek zich goed voelde en je van thuiszitten alleen maar gaat piekeren besloten ze toch weer aan het werk te gaan. Binnenkort zijn Suzan en Freek te zien als coach in The Voice en ze gaan ook het podium op. In mei 2026 staat het duo twee keer in het GelreDome. 

Eva is donderdag om 19:00 te zien op NPO 1. 

Meer over