En door

So You Think You Can Dance krijgt een tweede seizoen

Vandaag 15:50 | amusement | Door Esther Hut

© VTM / Sofie van Mieghem

Zondagavond werd de Vlaamse Femke Vanbecelaere gekroond tot winnaar van So You Think You Can Dance en er is direct goed nieuws voor fans van het programma. Net5 heeft namelijk besloten de danscompetitie een tweede seizoen te geven.

So You Think You Can Dance

Daarmee lijkt de comeback van So You Think You Can Dance, dat na elf jaar afwezigheid terugkeerde op televisie, geslaagd. Hoewel de kijkcijfers niet altijd indrukwekkend waren (de finale trok 196.000 kijkers) heeft de zender voldoende vertrouwen in het programma om door te gaan. Op de castingwebsite kunnen geïnteresseerde dansers zich inmiddels al aanmelden voor een nieuw seizoen.

"So You Think You Can Dance gaat op zoek naar de favoriete danser van Nederland en België. Of je nu hiphop, modern, ballet, popping, ballroom of een heel eigen stijl danst: iedere danser is welkom", valt te lezen op de website.

Wendy van Dijk

Of juryleden Dan Karaty, Nora Monsecour en Kenzo Alvares terugkeren en of Wendy van Dijk en Laura Tesoro opnieuw de presentatie verzorgen, is nog niet bekend. Ook een uitzenddatum voor het tweede seizoen ontbreekt voorlopig nog.

Meer over