Het Verhaal van Nederland - De Tweede Wereldoorlog
IIn de nieuwste aflevering van Het Verhaal van Nederland: De Tweede Wereldoorlog gaat het verhaal verder nadat de Duitsers Nederland hebben bezet. De nazi’s bestempelen de Joden als Untermenschen en pakken hun vrijheid volledig af. Dat begint klein, maar op een gegeven moment wordt alles hun ontnomen: werk, bezittingen en bewegingsvrijheid.
De bezetters proberen de Nederlandse samenleving volledig uit elkaar te drijven, met als doel de Joodse gemeenschap uit te roeien. De aflevering maakt veel indruk op kijkers. Er keken woensdag 868.000 mensen naar het programma.
Het is heel realistisch gebracht. Iedereen moet dit zien zeker de scholen. Het blijft indrukwekkend zeker in deze tijd waar veel Joodse mensen ons land ontvluchten. #hetverhaalvannederland
— Jansje (@ezeltje67) April 15, 2026
Zo mooi gebracht en zo verschrikkelijk #hetverhaalvannederland
— Nairam (@Nairam40504887) April 15, 2026
Wat een verteller is die man. #HetVerhaalVanNederland
— wennepen72 (@WendyHeijmans) April 15, 2026
Met tranen in mijn ogen... #hetverhaalvannederland Zo treffend in beeld gebracht. Opdat wij niet vergeten. #4mei
— Sebastiaan (@sj_dk) April 15, 2026
Kan Daan Schuurmans nog een seizoen of 10 maken? Wat een ontzettend goede verteller, een genot om naar te luisteren. Wederom weer een prachtige aflevering. #hetverhaalvannederland
— Realist (@Realist1599362) April 15, 2026
Mr. Frank Visser Doet Uitspraak
In de aflevering van Mr. Frank Visser Doet Uitspraak hoopt Viktor Brand een burenruzie tussen Daan en Arek op te lossen. Daan is van mening dat Arek een deel van zijn tuin heeft ‘gestolen’ en wil dat graag terug. Arek is het daar niet mee eens en zegt dat de schuur die daar staat al jarenlang op die plek staat en dat het recht op de grond van Daan is verjaard.
Na onderzoek van Frank Visser blijkt dat de schuur inderdaad deels op de grond van Daan staat. Visser besluit uiteindelijk dat Arek de schuur binnen drie maanden zo moet aanpassen dat deze niet langer op de erfgrens van Daan staat. De aflevering trok 561.000 kijkers.
#mrfrankvisser Netjes en fatsoenlijk opgelost. Voor ons wel wat minder smullen ?
— Gerda Ebbinge (@GerdaEbbinge) April 15, 2026
13m2 grond van je buurman jatten en denken dat het vanwege ‘verjaring’ uiteindelijk jouw eigendom wordt. Tuurlijk… ?#mrfrankvisser
— Martino75 (@TheBuzzard75) April 15, 2026
In een stad een grote tuin willen vind ik sowieso een beetje irreëel #mrfrankvisser
— Esther (@EBM67) April 15, 2026
Married at First Sight
In de nieuwste aflevering van Married at First Sight ging het liefdesverhaal van Luigi en Kirsten verder, net als dat van Ferenc en Domenik. Over Luigi en Kirsten blijven kijkers kritisch, maar over Ferenc en Domenik klinken juist steeds meer positieve reacties. Ook stapten twee vrouwen in het huwelijksbootje: Cindy en Linda. Daar zien kijkers thuis wel potentie in. Married at First Sight werd bekeken door 605.000 kijkers.
Kirsten vindt het allemaal heel snel gaan. Ze wist toch zeker wel waar ze zich voor heeft opgegeven!! Beetje sneu voor Luigi. #mafsnl
— BEP SNEP (@BepvandenAkker) April 15, 2026
Wat fijn dat we Domenik en Ferenc nog hebben. Die lijken elkaar gelukkig wel heel erg leuk te vinden…
— !n§r!d (@inkyopdrift) April 15, 2026
Tot nu toe lijkt de rest van de dames hun partner niet echt te zien zitten. #mafs #mafsnl
Die dames, superleuk! Hopelijk wordt het iets! #mafsnl #mafs pic.twitter.com/uAHvmy8MkE
— PoekieKim2209 (@PoekieKim2209) April 15, 2026