A woman of substance

Oorlog en zakelijke strijd voor Jessica Reynold in A Woman of Substance

NPO 2 - zaterdag 23 mei om 23:35

© Channel 4
De Eerste Wereldoorlog breekt uit en daarmee wordt voor de jonge Emma alles anders. Mannen van wie ze houdt, moeten mogelijk naar het front en haar bedrijf wankelt. Ze gooit het zakelijk over een andere boeg, zoals te zien is in A Woman of Substance.

De zaken gaan goed bij de jonge Emma (Jessica Reynold), maar ineens wordt alles anders: de Eerste Wereldoorlog breekt uit. De kans is aanwezig dat mannen die ze liefheeft, worden opgeroepen voor het leger en dat hakt er behoorlijk in.

A Woman of Substance

Tegelijkertijd wankelt haar bedrijf en voelt Emma zich genoodzaakt andere markten aan te boren. Ze besluit kleding te gaan maken voor het leger en dat lijkt vrij snel succesvol. Ondertussen worstelt ze nog altijd met hoe ze in het verleden is behandeld door de Fairley-familie. Mede daardoor wordt Emma zakelijker en harder, en dat merkt ook haar omgeving.

Brenda Blethyn

Deze aflevering maakt ook weer een tijdsprong naar de oude Emma (Brenda Blethyn). Ze heeft inmiddels ontdekt hoe omvangrijk de intrige is die haar eigen kinderen bekokstoven.

Wanneer is A Woman of Substance op televisie te zien?

A Woman of Substance is op zaterdag 23 mei 2026 om 23:35 uur te zien op NPO 2.

Meer over