No way back vips

De paniek slaat toe bij Kees de Bever en Jet de Nijs in No Way Back VIPS

SBS 6 - donderdag 5 februari om 20:30

© By Marj Talpa
De deelnemers van No Way Back VIPS hebben een rotnacht in een koude en vochtige grot. Gelukkig brengt de ochtendzon verlichting. Ondertussen stijgt het water in survivalkamp 1, waardoor Jet de Nijs en Kees de Bever moeten evacueren.

Begeleid door oud-commando John Sohilait en presentator Jan Versteegh banen de BN’ers in No Way Back VIPS zich een weg door het Roemeense Apusenigebergte. Ze hebben een pittige nacht in een grot.

No Way Back VIPS

De kou en vochtigheid en het slaapgebrek doet sommigen bijna opgeven. Maar als de dag aanbreekt en de ochtendzon warmte en licht brengt, zakt het moedeloze gevoel bij de meesten weer weg. Het is een dag van keuzes: wie blijft in survivalkamp 2 en wie zet de tocht voort? Zij die doorgaan moeten een zware last meesjouwen.

De tocht voert langs een adembenemend uitzicht, maar de deelnemers hebben daar weinig oog voor.

Jet de Nijs en Kees de Bever

Ondertussen stijgt het water door hevige regenval in survivalkamp 1. Achterblijvers Kees de Bever en Jet de Nijs moeten evacueren naar een nieuwe plek.

Wanneer is No Way Back VIPS op televisie te zien?

Deze aflevering van No Way Back VIPS zie je op donderdag 5 februari 2026 om 20:30 uur op SBS6 of eerder al bij Videoland.

Meer over