Sterren op het doek

Het allerlaatste seizoen van Sterren op het Doek gaat van start met Plien van Bennekom

NPO 2 - zaterdag 8 november om 20:40

© MAX
De nieuwe en laatste reeks van Sterren op het Doek start met drie eigenzinnige portretten van een minstens zo bijzondere actrice: Plien van Bennekom. Ze maakt onderdeel uit van het cabaretduo Plien en Bianca en de Welkom in...-reeks.

Er worden drie portretten gemaakt in Sterren op het Doek, maar bij Plien van Bennekom zou een dubbelportret ook op zijn plek geweest zijn. De cabaretière en actrice is immers al meer dan een kwart eeuw onafscheidelijk van Bianca Krijgsman. Samen speelden ze in de kinderserie Zaai en ze vormen het cabaretduo Plien en Bianca.

Plien van Bennekom

Toch staat Van Bennekom ook zeker op eigen benen. De actrice speelde de hoofdrol in de romantische komedie Gek van geluk en interviewt als talkshowpresentatrice Dorine Goudsmit historische figuren in Welkom in de Gouden Eeuw en alle vervolgen over andere tijdperken.

Van Bennekom maakt vaak uitstapjes naar andere programma's. Ze deed ook al mee aan Maestro als amateurdirigent en probeerde tevergeefs haar lachen in te houden in LOL: Last One Laughing.

Wanneer is Sterren op het Doek op televisie te zien?

Sterren op het Doek met Plien van Bennekom is op zaterdag 8 november 2025 om 20:40 uur te zien op NPO 2.

Meer over