Was de mismatch te voorkomen?

MAFS-kijkers halen uit naar experts na gesprek met Rob

Vandaag 22:00 | reality | Door Tessa Kok

© Videoland
Het Married at First Sight-avontuur van Rob begon pijnlijk met de afwijzing van Sandra, maar gelukkig volgden daarna gezellige dates met Marloes en Ankie. In de aflevering van vanavond blikte hij samen met de MAFS-experts terug op zijn deelname.

Gesprek met MAFS-experts

Rob wilde het gesprek met de MAFS-experts graag alleen voeren, dus zonder Sandra.‘’Ik heb haar maar een keer gezien op de trouwdag. Ja, dat is een dag die je toch wel zo snel mogelijk wilt vergeten. Voor mij is het goed zo’’, zegt hij.

In het gesprek vertelt Rob dat hij de afwijzing van Sandra gelukkig niet persoonlijk nam. ‘’Dat is hetgeen wat je jezelf gelijk moet voorhouden. Het ligt niet aan mij en move on.''

Daten

Omdat de datingexperts Rob ook zijn kans op ware liefde gunnen, regelden ze na de afgeblazen bruiloft dates voor hem met twee vrouwen. Daar kijkt hij positief op terug. ‘’Ankie is een spontane, goedlachse vrouw die heel bewust in het leven staat. Ook de dates met Marloes zijn goed bevallen. ’’Zij is een hele charmante, mooie verschijning. Ik denk dat we goede dates hebben gehad.’’

Toch merkt Rob dat daten iets heel anders is dan trouwen op het eerste gezicht. “Ik vind het moeilijk om me open te stellen. Het verhaal dat ik ben aangegaan met Married at First Sight is natuurlijk heel duidelijk: je stapt ergens in en je weet niet waar het eindigt. Met een date is dat toch net weer even anders en dan ga je af op andere zintuigen.''

Spijt van zijn deelname heeft hij gelukkig niet. ‘’Spijt is voor later’’

Reacties van kijkers

Kijkers van het realityprogramma zijn kritisch op de MAFS-experts en vinden dat zij hadden moeten inzien dat Sandra geen match was voor Rob. Bekijk hieronder een greep uit de reacties op X.

Married at First Sight is elke dinsdag, woensdag en donderdag om 20:30 uur op RTL 4 te zien.

Meer over