In het eerste seizoen draaide het allemaal om seksvideo's die zonder toestemming van Sihame (Ahlaam Teghadouini) online werden gezet. Dat pikte de 18-jarige niet. Ze besloot wraak te nemen op de onverlaten en dat werd een hele bloederige toestand.
Sihame is een inspiratie
In seizoen 2 blijkt dat Sihame een inspiratie is geworden voor andere jonge vrouwen. Beelden van een geweldsexplosie op een schoolplein, waarbij een meisje haar exposer zwaar mishandelt, gaan viral. Ze blijkt niet de enige die zich heeft laten inspireren door Sihame. De media en haar achterban wakkeren het vuur zelfs verder aan.
Corrupte agenten
Maar de recherche en de broer van haar laatste slachtoffer willen Sihame achter de tralies zien te krijgen. Om te overleven moet ze een gevaarlijk pad bewandelen langs corrupte agenten, vrouwenhandel, het dark web en criminelen die het op haar gemunt hebben.
Achmed Akkabi
De serie Sihame is bedacht door Achmed Akkabi die natuurlijk bekend is van Mocro Maffia. Hij wilde een serie maken waarin een vrouw de baas is. Het eerste seizoen trok in de eerste week via NPO Start 1 miljoen kijkers. Omdat Sihame via NPO3 slechts 100.000 kijkers trok, is besloten dat het vervolg alleen op NPO Start te zien zal zijn.