Er werd de laatste tijd door jan en alleman iets gezegd over de gezondheid van Hélène Hendriks, maar een update van de presentatrice zelf bleef uit. Tot nu!
Ze laat op Instagram van zich horen na de operatie aan haar rug.
Hélène Hendriks
"Allereerst natuurlijk enorm bedankt voor alle mooie kaarten, knutsels, berichten, bloemen en knuffels. Zo ontzettend lief, gezellig en soms ook ontroerend om te lezen!", schrijft Hélène bij een foto waarop haar hond Bobbie bij haar op schoot ligt.
"Verder gaat het goed! Ik ben gewoon aan het herstellen, zoals iedereen na een operatie en probeer uiteraard zo snel mogelijk weer alles te kunnen en te doen."
De Oranjezomer
Hélène pakt dus de nodige en welverdiende rust. De presentatie van De Oranjezomer blijft tot die tijd in handen van Johnny de Mol en Thomas van Groningen.