Ze waren één van de succeskoppels vorig jaar in Married at First Sight, maar nu hebben Peter en Mariska alsnog besloten een punt achter hun huwelijk te zetten.
Dat is heel erg jammer.
Peter en Mariska MAFS
Op Instagram laten Peter en Mariska iedereen weten dat ze uit elkaar gaan. “Niet alles wat mooi begint, blijft voor altijd hetzelfde. Soms is loslaten ook liefde en verandert liefde van vorm. Wij hebben besloten om uit elkaar te gaan.”
Er lijkt dan ook geen wrok te zijn tussen de twee. “Onze keuze is gemaakt met veel respect voor elkaar. We kijken terug op een fantastisch MAFS-avontuur dat we beide niet hadden willen missen! Dankbaar zijn we voor alle mooie momenten die we samen hebben beleefd.”
Married at First Sight
Peter en Mariska deden vorig jaar mee aan Married at First Sight en lieten sindsdien weten dolgelukkig te zijn samen. Ook een paar weken geleden waren ze nog te zien in het huidige seizoen van MAFS, waar ze aanschoven tijdens het koppelsweekend. Toch heeft het helaas dus niet zo mogen zijn. “Voor nu vragen we rust en ruimte om dit een plek te geven.”