Zomerstop

Dit programma vervangt Goede Tijden, Slechte Tijden

23 mei 2025 10:19 | amusement | Door Marjolein Vos

© Still Videoland
Hoewel we nog middenin de verhaallijnen zitten en de zomerstop van Goede Tijden, Slechte Tijden nog even op zich laat wachten, is er wel bekend welk programma in de zomer te zien is. Ik Weet Er Alles Van gaat op maandag 7 juli van start.

De cliffhanger van GTST zien we op de donderdag ervoor (3 juli). En de kennisquiz start dan op maandag.

Ruben Nicolai in Ik Weet Er Alles Van.
Ruben Nicolai in Ik Weet Er Alles Van.

Goede Tijden

Waar de cliffhanger over gaat, valt nog te bezien. Maar grote kans dat de ziekte van Laura (Jette van der Meij), de gekkigheid rond de familie Sanders en de nieuw ontdekte dochter van Julian een grote rol spelen. In de aankondiging van RTL lezen we: "Een onverwachte bekende uit het verleden duikt op en zet het leven van menig Meerdijker voorgoed op zijn kop…"

Opvallend

Vorig jaar zagen we het programma Waar Gaat Het Over? met Tijl Beckand ook nog in de zomerperiode. In de tariefkaart staat overigens dat Ik Weet Er Alles Van start op 7 juli en eindigt op 29 augustus. Dat zou betekenen dat Goede Tijden, Slechte Tijden terugkeert op maandag 1 september en het programma van Tijl niet te zien is dit jaar.

Meer over